Інтерфакс-Україна
13:33 04.11.2024

У Ківшарівці на Харківщині троє загиблих, одна людина постраждала внаслідок ворожого авіаудару - поліція

1 хв читати

Недільний ворожий удар по Ківшарівці було завдано ФАБ-500, повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

"Через влучання ворожої авіабомби ФАБ-500 загинуло троє людей. Ще одна жінка дістала поранень. Усі цивільні. Пошкоджено будинки, медзаклад, авто швидкої допомоги", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Раніше начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомляв, що в Ківшарівці було зафіксовано влучання у п'ятиповерховий будинок, зруйновано під'їзд. Одну жінку вдалося врятувати. За словами Синєгубова, під завалами будинку перебували три людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

Сьогоднішні переговори в Абу-Дабі завершені – речниця голови делегації України

Чехи за 2 доби зібрали 100 млн грн на генератори для України

Вперше в історії Болгарії президентом країни стала жінка Іліяна Йотова

Столичні торговельні центри обмежили зовнішнє освітлення фасадів і рекламних екранів

Французькі військові розпочнуть у лютому тримісячні навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА