Інтерфакс-Україна
15:15 04.11.2024

Єрмак назвав "реальною" перспективу появи представників Китаю на другому Саміті миру

1 хв читати
Єрмак назвав "реальною" перспективу появи представників Китаю на другому Саміті миру

Є реальна перспектива того, що представники Китаю можуть з'явитися на другому Саміті миру, вважає голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Я вважаю, абсолютно реальна перспектива. Я хочу сказати, що разом із міністром закордонних справ (Андрієм) Сибігою в нас була гарна розмова з міністром закордонних справ Китаю Ван Ї в Нью-Йорку. Вона мені, здається, була, по-перше, дуже змістовна, а по-друге, вона була досить неформальна, тому що ми мали можливість дуже так відкрито, чесно говорити про багато питань", - сказав Єрмак в інтерв'ю, яке транслювали в ефірі національного телемарафону в понеділок.

"Мені здається, що китайські колеги почули це і мені здається, що в цьому (участь Китаю в Саміті миру - ІФ-У) є перспектива", - додав голова ОП.

ОСТАННЄ

Службове розслідування щодо директора ДУ "НВМК" Пронюткіна ще триває - Калмикова

Фон дер Ляєн прийняла запрошення Зеленського та відвідає Україну з нагоди 4-річчя війни РФ проти України

Не вважаю себе винним і не переховуюсь від слідства – Шурма з Німеччини про справу з СЕС на ТОТ

Понад 1,1 тис будинків без опалення в лівобережній частині Києва після нічної атаки – мер

Понад 1,1 тис будинків без опалення в лівобережній частині Києва після нічної атаки – мер

Калмикова про НВМК: місця поховання полеглих захисників є недоторканними

Директора Департаменту КМДА викрито у недостовірному декларуванні на 22 млн грн – прокуратура

В Польщі суд визнав винним чоловіка, причетного до організації замаху на Зеленського

Фінплан-2026 допомоги біженцям України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

Рютте: увага НАТО до України не зменшується - ми готові швидко надавати підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА