Інтерфакс-Україна
18:45 04.11.2024

Бербок під час візиту до Києва наголосила, що майбутнє України - в ЄС і НАТО

1 хв читати
Бербок під час візиту до Києва наголосила, що майбутнє України - в ЄС і НАТО
Фото: https://www.facebook.com/abaerbock

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, яка прибула з візитом до Києва, наголосила, що майбутнє України - в ЄС і НАТО, а також зазначила, що Путін не дає жодних ознак того, що він готовий до переговорів.

"Майбутнє України - в ЄС і НАТО. Ми підтвердили це разом у декларації саміту НАТО у Вашингтоні. Путін хоче перешкодити Україні ухвалити вільне рішення, так само, як він хотів завадити цьому на виборах у Молдові", - сказала Бербок на пресконференції з українським колегою Андрієм Сибігою в понеділок у Києві.

Вона наголосила, що Путін напав на Україну, "вільну країну без жодної причини, і щодня він заново, на словах і на ділі, заявляє, що хоче її знищити".

"Ніхто не хоче миру так, як українці. Путін щодня перешкоджає цьому миру. Навмисно. Відсутність можливості захистити себе в цей самий момент була б кінцем свободи. Це було б протилежністю миру. Тому не може бути жодних переговорів, заснованих на примусі", - зазначила глава МЗС.

Бербок зазначила, що саме в Україні "вирішуватиметься питання про сенс миру в усій Європі та у вільному світі".

"Тим більше що, як це не сумно, Путін не дає жодних ознак того, що він хоче вести переговори", - сказала міністерка.

ОСТАННЄ

Шмигаль: сьогодні приймається політичне рішення, наступний крок - запуск юридичної процедури створення Спецтрибуналу

Сибіга: У Львові приймаються політичні документи щодо трибуналу, попереду – процедурно-формальне схвалення і угода з Радою Європи

Держави ЄС вже зобовʼязалися надати Україні щонайменше 1,35 млн снарядів до кінця року - Сибіга

Ратифікована угода про корисні копалини виглядає стандартизованою інвестугодою без дискримінаційних положень – юрист

Сибіга анонсував зустріч з угорською стороною щодо вступу в ЄС: ми налаштовані на конструктивний діалог

Шмигаль подякував ЄС за EUR75 млрд фінансової, економічної та гумдопомоги і за майже EUR50 млрд військової підтримки

Шмигаль: Український народ може очікувати на лаві підсудних російських політиків і військове керівництво за злочин агресії

Затримано проректора військової академії, який змушував підлеглих будувати йому будинок

Каллас про створення трибуналу за злочини агресії РФ: кожен сантиметр війни задокументований, немає місця для безкарності

Каллас: сподіваємося прийняти 17-й пакет санкцій проти РФ цього місяця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА