Інтерфакс-Україна
02:29 05.11.2024

Австралія надасть Україні 14 морських катерів на суму $14 млн

1 хв читати

Австралія надасть Україні 14 морських катерів для зміцнення морської та берегової оборони, які забезпечать швидкі та високоманеврені морські можливості для України, повідомляє австралійський уряд.

"Австралія подарує Україні 14 катерів із жорстким корпусом, що підкреслить постійну прихильність уряду підтримці України в її захисті від незаконного вторгнення Росії", - зазначено в повідомленні.

Зазначається, що останній раунд військової підтримки, оцінюваний у 14 мільйонів австралійських доларів, зміцнить морську та берегову оборону України, яка є важливою оперативною сферою для Збройних сил України.

"Ці морські катери австралійських сил оборони забезпечать швидкі та високоманеврені морські можливості для України", - пояснюють в австралійському уряді. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині триває ліквідація 11 лісових пожеж, 5 з яких пов’язані з ворожими обстрілами - ДСНС

Авіакомпанії призупиняють рейси в аеропорт Тель-Авіва після ракетного удару

ТРЦ DREAM відновлює роботу після нічної атаки: понад 80% орендарів уже відкрилися - компанія

Зеленський у Празі обговорить дипломатичні зусилля та спільний тиск на РФ "заради тривалого припинення вогню та завершення війни"

Нетаньягу проведе консультації з урядом Ізраїлю через ракетний обстріл хуситами аеропорту в Тель-Авіві

Зеленський прибув із візитом до Чехії, повідомив Ліпавський

Зеленський привітав Вонга із перемогою його на виборах у Сінгапурі

Через ворожі обстріли загинув чоловік, двоє жінок отримали поранення на Сумщині

Укргiдрометцентр попереджає про грози на Закарпатті, Одещині та більшості центральних областей

Морські дрони з ракетами збили два Су-30 - Буданов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА