Інтерфакс-Україна
18:42 05.11.2024

Кількість постраждалих у Запоріжжі зросла до 24 осіб - голова ОВА

1 хв читати

Унаслідок ворожої атаки по Запоріжжю у вівторок загинули шестеро людей, кількість постраждалих зросла до 24 людей, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Дві жінки та чоловік у важкому стані під наглядом лікарів. Вісім людей у медзакладах у стані середньої тяжкості. Інші лікуються амбулаторно", - написав Федоров у телеграм-каналі.

Раніше повідомлялося про шістьох загиблих і 23 постраждалих.

Як повідомлялося, вранці 5 листопада 2024 року військовослужбовці армії РФ вчинили ракетний обстріл цивільної інфраструктури Запоріжжя. Зазнав руйнувань один із об'єктів критичної інфраструктури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів розмову зі звільненими політичними в’язнями з Білорусі

Рада ЄС ввела санкції проти 9 осіб, які сприяють діяльності тіньового флоту РФ

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

Анонімний благодійник переказав близько 4,1 млн євро на потреби ЗСУ

Розпочався другий раунд перемовин української і американської делегацій - джерело

Рада ЄС в понеділок прийме рішення щодо тіньового флоту РФ та обговорить фінансування України - Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА