Інтерфакс-Україна
08:53 06.11.2024

П'ятеро поранених через обстріли на Херсонщині

1 хв читати
П'ятеро поранених через обстріли на Херсонщині

Війська РФ завдавали ударів по 16 населених пунктах Херсонської області, під обстрілом також був Херсон, унаслідок чого за минулу добу зафіксовано п'ятьох поранених, а також руйнування житлового фонду й адмінбудівель, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Прокудін у середу вранці.

"Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинилися Білозерка, Кізомис, Велетенське, Чорнобаївка, Микільське, Широка Балка, Наддніпрянське, Червоний Маяк, Берислав, Осокорівка, Станіслав, Зеленівка, Монастирське, Антонівка, Придніпровське, Садове та місто Херсон", - зазначається в його телеграм-каналі.

Очільник Херсонської ОДА також поінформував про постраждалих і руйнування внаслідок російських обстрілів.

"Через російську агресію 5 людей дістали поранення. Російські військові поцілили в об'єкти критичної інфраструктури, адмінбудівлі, банківську установу; в житлових кварталах населених пунктів області пошкодили багатоповерхівку та 26 приватних будинків. Також окупанти понівечили газогін, сільгосптехніку та приватні автомобілі", - уточнив Прокудін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА