Інтерфакс-Україна
09:23 06.11.2024

Понад 96% будинків у Києві підключено до тепла

1 хв читати
Понад 96% будинків у Києві підключено до тепла

Станом на 5 листопада в столиці до тепла було підключено понад 96% житлових будинків, які обслуговують комунальні організації.

Про це повідомило комунальне підприємство "Київтеплоенерго" ввечері 5 листопада з посиланням на телеграм-канал "Київ Комунальний".

"Із теплом уже близько 70% житлових будинків ЖБК та ОСББ, що підключаються за індивідуальними заявками їхніх керівників", - зазначено також у повідомленні.

На контролі у міської влади також підключення окремих будинків, які обслуговують приватні або відомчі організації, що мають власні окремі котельні тощо. У понад 10 таких будинків уже вдалося врегулювати питання і подати тепло, інші будуть підключені вже найближчим часом.

"Також, під час планування бюджету на наступний рік, ми враховуватимемо найпроблемніші ділянки теплових мереж та обладнання. Зокрема, вже бачимо, що необхідно провести ремонтні роботи в Подільському районі, де ліквідуємо багато пошкоджень", - зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Сумської області за добу, постраждав рятувальник

"Укрзалізниця" отримала нову партію переважно української техніки для колійників і енергетиків

Зеленський закликав прискорити постачання ППО після масованих атак Росії на Україну протягом минулого тижня

У Донецькій області за добу загинули четверо людей, ще четверо поранені

На Чернігівщині вночі пошкоджено Центр дитячої творчості, багатоповерхівки та будинок

Келлог: Завершення війни в Україні вимагатиме складних рішень обох сторін

Після нічної атаки медична допомога знадобилася 15 жителям Дніпра, троє в лікарнях

Росія атакувала Одещину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури

Збито/подавлено 69 із 98 цілей противника, є влучання 27 ударних БпЛА на 12 локаціях

Мирний план розроблений США, ґрунтується на пропозиціях як Росії, так і України — Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА