Інтерфакс-Україна
12:55 06.11.2024

На Херсонщині внаслідок обстрілів постраждали чотири людини - ОВА

1 хв читати
На Херсонщині внаслідок обстрілів постраждали чотири людини - ОВА

Російські окупанти приблизно об 11:00 у середу, 6 листопада, завдали удару по житловій забудові в Зеленівці Херсонської громади, унаслідок чого постраждали двоє людей, повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

"У 54-річного чоловіка й 52-річної жінки діагностували вибухові травми й контузію. Місцевого жителя шпиталізували, жінці бригада швидкої на місці надала меддопомогу", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Крім того, у важкому стані до лікарні доставили 68-річного чоловіка, який через удар російського дрона по Херсону дістав вибухової травми, поранення ока, плеча та ноги.

Також орієнтовно об 11:20 росіяни вдарили по Антонівці. Через ворожі обстріли 55-річний чоловік дістав вибухової травми й контузії. Наразі він перебуває в лікарні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада директорів KSE замовила незалежну перевірку у зв’язку з подіями навколо "Енергоатома"

Ворог у неділю обстріляв Дніпропетровщину, є постраждалі

Укренерго: У понеділок у більшості регіонів запровадять погодинні відключення на 1-4 черги

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

Боєць поліції особливого призначення загинув на Куп’янському напрямку внаслідок удару ворожого дрона

Зеленський поінформував прем’єр-міністра Греції щодо ситуації на фронті

Постачання газу почнеться в січні – Зеленський про домовленості з Грецією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА