Інтерфакс-Україна
20:37 06.11.2024

Зеленський у середу провів низку нарад, зокрема, зі Шмигалем і Стефанчуком

1 хв читати
Зеленський у середу провів низку нарад, зокрема, зі Шмигалем і Стефанчуком

У середу президент України Володимир Зеленський провів наради з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем, із головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком, а також із радником президента зі стратегічних питань Олександром Камишіним.

"Сьогодні було багато нарад якраз про те, які результати ми маємо зараз і яких можемо досягти. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль - нарада по нашій поточній роботі та ключових питаннях стійкості. Говорив також із Русланом Стефанчуком, головою Верховної Ради України, про дії і законодавчої, і виконавчої гілок влади", - сказав Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

Президент повідомив, що провів нараду з Камишіним щодо роботи в "оборонці", постачанні для фронту і також про перспективні дії для посилення українських позицій.

Крім цього, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів про ситуацію на фронті, а також про виконання рішень, які можуть підтримати українських захисників на передовій.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА