Інтерфакс-Україна
20:43 06.11.2024

Підготовка одного солдата-стрільця коштує приблизно 200 тис. грн

1 хв читати
Підготовка одного солдата-стрільця коштує приблизно 200 тис. грн
Фото: https://t.me/ministry_of_defense_ua

Вартість базової загальної військової підготовки (БЗВП) одного солдата-стрільця в державному навчальному центрі становить близько 200 тисяч гривень, повідомив командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗС України Ігор Палагнюк.

"Ми порахували, що підготовка одного солдата з БЗВП на 1,5 місяця коштує близько 200 тис. грн", - сказав він під час спілкування з журналістами.

Як пояснили в ЗСУ, ця сума також включає амуніцію, боєприпаси, пальне, харчування тощо. Додаткове навчання військового за фахом обходиться державі ще в 100 тисяч грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА