Інтерфакс-Україна
07:20 07.11.2024

Кличко зустрівся з міністром цивільної оборони та послом Швеції в Україні

1 хв читати
Кличко зустрівся з міністром цивільної оборони та послом Швеції в Україні

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з міністром цивільної оборони Швеції та послом Швеції в Україні, сторони обговорювали питання подальшої підтримки України.

"Зустрівся з міністром цивільної оборони Швеції Карлом-Оскаром Боліном і послом Швеції в Україні Мартіном Обергом. Обговорили ситуацію в Україні та Києві. Наголосив на необхідності посилення допомоги нашій державі в боротьбі з російським агресором. Карл-Оскар Болін наголосив, що Швеція продовжуватиме підтримувати нашу державу стільки, скільки необхідно", - написав Кличко в телеграмі.

Мер Києва зазначив, що зима буде складною, і наголосив, що пріоритет для столичної влади - життєзабезпечення міста, ефективна робота всіх міських служб у зимовий період.

Також Кличко подякував Швеції за надану допомогу.

"Подякував Швеції за підтримку і надання гуманітарної допомоги, за надання притулку для українців, які виїхали, рятуючись від війни. Подякував місту-побратиму Києва - Стокгольму за оздоровлення українських дітей у столиці Швеції", - зазначив Кличко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп назавав російсько-українську війну конфліктом особистостей

Прийняття у Польщі рішення про прирівнювання українських символів до нацистських і комуністичних вимагатимуть реагування Києва - джерело

Шмигаль передав Келлогу документи до підписання угоди з виробництва та продажу безпілотників

Келлог зустрівся з Єрмаком та Умєровим

Відновлено роботу Державного фонду регіонального розвитку

Зеленський призначив посла України в Норвегії Гавриша послом в Ісландії за сумісництвом – указ

Південнокорейська POSCO International планує відновити роботу свого зернового терміналу в Миколаївській області

УЧХ продовжить підтримку українських домогосподарств у підготовці до зими

Вето Навроцького закону про соцвиплати вдарить по 22% українців у Польщі – рекрутингова компанія

ЄБА закликала уряд тарифікувати залізничні перевезення до морпортів за найкоротшими маршрутами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА