Інтерфакс-Україна
07:50 07.11.2024

У Чорному та Середземному морі на чергуванні по одному бойовому кораблю РФ

1 хв читати
У Чорному та Середземному морі на чергуванні по одному бойовому кораблю РФ

В акваторії Чорного і Середземного моря вранці в четвер на бойовому чергуванні перебувають по одному кораблю військово-морського флоту РФ, які є носіями крилатих ракет типу "Калібр", повідомляють Військово-морські сили України.

Так, станом на 06:00 четверга в Чорному морі 1 ворожий корабель, що є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 4 ракет.

У Середземному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 8 ракет.

Тим часом в Азовському морі ворожі кораблі відсутні.

"За добу в інтересах Росії прохід Керченською протокою здійснили до Чорного моря - 5 суден, із них 4 продовжили рух у напрямку протоки Босфор, до Азовського моря - 8 суден, із них 2 рухалися з протоки Босфор", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ОСТАННЄ

ЄС оголосив конкурс проєктних пропозицій для підтримки громадянського суспільства в Україні на 17 млн євро

В Радбезі ООН Україна заявила про готовність працювати над планом миру, але з принциповою позицією щодо територій

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА