Інтерфакс-Україна
15:39 07.11.2024

Нацполіція встановила двох російських офіцерів, які вбили жителя Бучі під час окупації Київщини

1 хв читати
Нацполіція встановила двох російських офіцерів, які вбили жителя Бучі під час окупації Київщини

Слідчі Національної поліції України повідомили про підозру двом російським офіцерам, які вбили цивільного в Бучі за українську позицію у 2022 році під час окупації Київської області.

У телеграм-каналі в четвер Нацполіція повідомляє, що житель Бучі того дня вирушив на місцевий цвинтар разом з іншими городянами для поминок матері одного зі знайомих у роковини її смерті.

"Там їх помітили та вистежили російські солдати, які проводили репресивні заходи на окупованих територіях і шукали "нацистів", - ідеться в повідомленні.

За інформацією Нацполіції, озброєні окупанти разом із командиром взводу простежили за цивільними та ввірвалися до будинку жителя Бучі: допитали присутніх, наказали здати свої мобільні телефони для перевірки на наявність фото їхньої техніки й листувань із представниками українських Сил безпеки та оборони.

"Після цього окупанти покинули територію домоволодіння, заборонивши присутнім залишати помешкання під погрозою розстрілу. Невдовзі вони повернулись і оточили територію двору в той час, як командир взводу під дулом автомата вивів одного з чоловіків у сусідню лісосмугу й розстріляв", - зазначається в повідомленні.

Слідчі Нацполіції встановили причетних до розстрілу окупантів - це заступник командира роти та командир взводу першої батальйонно-тактичної групи 234 десантно-штурмового полку 76 десантно-штурмової дивізії збройних сил РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть надати Україні повітряну підтримку розвідкою у рамках гарантій безпеки – ЗМІ

Ремонт нафтопроводу "Дружба" після українського удару триватиме щонайменше 5 днів – глава МЗС Угорщини

Землетрус зафіксували на арктичній станції "Академік Вернадський"

Найкраща гарантія безпеки України - членство в ЄС і НАТО - Стефанчук

Заарештований за підозрою в підриві "Північного потоку" українець не дав згоди на екстрадицію до Німеччини - ЗМІ

Відомо про трьох поранених через ворожий обстріл Краматорська – ОВА

Трамп: Я не хотів би бути на зустрічі Зеленського та Путіна

Необхідно вводити адмінвідповідальність за використання транспортних засобів з гучними вихлопними системами - керівник Нацполіції

Окупанти просуваються в Серебрянському лісництві після невдач в Золотому Колодязі та Степногірську – DeepState

Глава МВС про евакуацію на Дніпропетровщині: Працює "Білий янгол" і "Фенікс", готуємо бронетранспорт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА