Інтерфакс-Україна
17:31 08.11.2024

До суду скеровано справу проти нардепа Ісаєнка за спробу заволодіти ділянкою землі в Києві

1 хв читати
До суду скеровано справу проти нардепа Ісаєнка за спробу заволодіти ділянкою землі в Києві

Справу проти народного депутата України Дмитра Ісаєнка (групи "Відновлення України") і ще однієї особи, викритих на спробі заволодіти земельною ділянкою в Києві площею 8 га для будівництва житлового комплексу, скеровано до суду.

"Йдеться про землю під "Держбудкомбінатом". Для укладення інвестиційного договору на забудову земельної ділянки, директор держпідприємства всупереч закону і без погодження парламенту провів аукціон, на якому перемогла підконтрольна нардепу компанія", - повідомляють у телеграм-каналі Національного антикорупційного бюро України в п'ятницю, не зазначаючи імені парламентарія.

З фабули справи випливає, що йдеться про Ісаєнка, який був обраний до Верховної Ради 2019 року від забороненої 2022 року партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Надалі обвинувачені планували знести будівлі та знищити майно комбінату під приводом їхньої застарілості й несправності, а також скоротити персонал. Проте в серпні 2021 року за клопотанням НАБУ і САП на ділянку наклали арешт, що дозволило запобігти забудові. Загальна сума попереджених збитків становить 331 млн грн", - розповіли в НАБУ.

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Західні союзники розглядають чотири варіанти гарантій безпеки для України - ЗМІ

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

Глави Нідерландів і Туреччини обговорили роботу над завершенням війни в Україні та ситуацію в Газі

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Масові заходи до Дня Незалежності та дня Харкова пройдуть на території метрополітену

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА