Інтерфакс-Україна
10:09 09.11.2024

В Одесі внаслідок атаки РФ одна людина загинула, 13 поранено

1 хв читати
В Одесі внаслідок атаки РФ одна людина загинула, 13 поранено
Фото: https://t.me/dsns_telegram/34763

В Одесі внаслідок нічної атаки росіян одна людина загинула, ще 13, зокрема двоє дітей, поранені, повідомила Держслужба з НС попередні дані.

"Пошкоджено житлові будинки, згоріли десятки автомобілів, сталася пожежа на складі. Психологи ДСНС допомогли 25 особам, серед них одна дитина", - повідомляється в телеграм-каналі ДСНС.

За інформацією облпрокуратури, 9 листопада вночі збройні сили Росії здійснили масовану атаку за допомогою БПЛА по Одесі та передмістю.

"Унаслідок атаки загинула місцева мешканка, 13 осіб дістали поранення, серед них двоє хлопчиків 4 і 16 років. Інформація про інших постраждалих уточнюється", - зазначили в прокуратурі.

Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер уточнив, що внаслідок ворожої атаки в Одесі зруйновано приватний будинок із подальшим загорянням. "Постраждала ціла родина: батько і 16-річний син перебувають у лікарні в стані середнього ступеня тяжкості, мати загинула", - написав він у телеграм-каналі.

Крім того, за його інформацією, через падіння дрона в Авангарді на території одного з ЖК сталася масштабна пожежа: загорілося близько 15 автомобілів, пошкоджено житлові будинки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

Двоє літніх людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини – прокуратура

Двоє солдатів з КНДР, яких взяли в полон українські військові, попросили притулку в Південної Кореї - ЗМІ

Ввечері ворог знову бив по критичній інфраструктурі Харкова, постраждала одна людина

На Сумщині через ворожі атаки вже постраждало п'ятеро людей - ОВА

У Харкові пожежа через ворожий удар - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА