Інтерфакс-Україна
11:39 09.11.2024

Прохолодна осіння погода збережеться в Україні найближчими днями

1 хв читати
Прохолодна осіння погода збережеться в Україні найближчими днями

У неділю, 10 листопада, в Україні без опадів, лише на півдні Одеської області дощ, повідомив Укргідрометцентр.

У західних, північних і центральних областях вночі та вранці туман. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 2° до 3° морозу, у південних областях і в Криму 2-7° тепла; вдень 3-8° тепла, на Закарпатті та в південній частині 7-12°.

У Києві в неділю без опадів. Уночі та вранці туман. Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2° тепла, вдень 6-8°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 10 листопада найвища температура вдень була 19,6° у 2010 р., найнижча вночі -12,2° у 1897 р.

У понеділок, 11 листопада, в Україні без опадів.

У західних, Житомирській, Київській та Вінницькій областях уночі та вранці місцями туман. Вітер північно-східний із переходом на південно-східний, 3-8 м/с.

Температура вночі від 4° тепла до 1° морозу (у західних областях 0-5° морозу), вдень 1-6° тепла, на півдні та Закарпатті 5-10°.

У Києві в понеділок без опадів. Уночі та вранці місцями туман. Вітер північно-східний із переходом на південно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 1-3° тепла, вдень 4-6° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

Троє мирних жителів загинули на Донеччині минулої доби

ДБР викрило фіктивне працевлаштування чоловіків в одному з Центрів Міноборони

Міністри закордонних справ країн ЄС відвідають Київ 9 травня – глава МЗС Франції

ППО збила 3 ракети із 6-ти та 23 БпЛА – Повітряні сили

Ламмі за результатами зустрічей у Парижі: Ми наполегливо працюємо з союзниками над забезпеченням тривалого миру в Україні

Мелоні: Трамп погодився на офіційний візит до Риму та допускає зустріч з представниками Європейського Союзу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА