Інтерфакс-Україна
17:29 09.11.2024

Генштаб ЗСУ: найбільша активність окупантів спостерігається на покровському та курахівському напрямках

2 хв читати
Генштаб ЗСУ: найбільша активність окупантів спостерігається на покровському та курахівському напрямках
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

На всій лінії фронту від початку доби і станом на 16:00 зафіксовано 108 бойових зіткнень, найактивнішим є супротивник на покровському і курахівському напрямках, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

"Найбільша активність окупантів спостерігається на покровському та курахівському напрямках. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян", - ідеться у зведенні Генштабу в телеграмі в суботу.

Повідомляється, що висока активність ворога зберігається на покровському напрямку. "28 разів за сьогодні тут починалися зіткнення різної інтенсивності. Зараз тривають бої біля Променя. Напружена ситуація залишається на курахівському напрямку. "Поблизу Іллінки, Новоселидівки, Новодмитрівки, Максимільянівки, Далекого, Катеринівки та Антонівки відбито 16 штурмів, наразі триває 17 боїв", - інформує Генштаб.

У зведенні зазначено, що на лиманському напрямку агресор збільшив кількість атак до 14. Відбулися бойові дії поблизу Греківки, Невського, Торського і Білогорівки. Чотири бойові зіткнення тривають. Бомбардувальна авіація противника завдала ударів неподалік Тернів та Ямполівки.

На сіверському напрямку ворог наступав поблизу Верхньокам'янського, завдав авіаударів керованими авіаційними бомбами поблизу Сіверська.

На краматорському напрямку ЗСУ відбили атаку окупантів у Білої Гори. Противник продовжує знищувати Часів Яр авіаударами, від початку доби на місто вже скинуто 9 КАБів і завдано ударів некерованими авіаракетами.

Генштаб інформує, що на торецькому напрямку росармія шість разів атакувала в районі Торецька, Диліївки, Щербинівки та Нелипівки. Відбито чотири атаки, ще триває два бої. Противник скинув два КАБи на Костянтинівку.

На куп'янському напрямку ворог протягом дня намагався просунутися до позицій Сил оборони у Кучерівки, Кругляківки та Лозового. Дві атаки противника ще тривають. Загалом на напрямку зафіксовано чотири бойові зіткнення. Ворожа авіація завдала ударів по Куп'янську п'ятьма керованими авіабомбами.

На времівськомунапрямку агресор намагається наступати на позиції українських захисників поблизу Богоявленки, Трудового та Максимівки. На придніпровському напрямку ЗСУ відбили один штурм ворога.

На інших напрямках противник завдає авіаційних ударів і веде артилерійські обстріли по позиціях наших військ і населених пунктах.

ОСТАННЄ

Президент Євроради оголосив про неформальну зустріч у Копенгагені 1 жовтня та окреслив основні питання обговорень – безпека та допомога Україні

Парламентарі готують звернення до ДБР у зв'язку з перешкоджанням роботи комітету з питань нацбезпеки з боку Безуглої

БФ Repower запустив пілотну програму психологічного відновлення військових медиків

На вихідних в Україні – тепла погода майже без опадів

Між Україною і Великою Британією запущено діалог стратегічного партнерства щодо інформаційної безпеки - Мінкультури

Виставка "Ікони на ящиках з-під озброєнь" вперше відбулася в країнах Африки – МЗС

Будинок уряду у Києві готують до протиаварійних і консерваційних робіт, КМДА погодила дозвільні документи

Стратегія України полягає в тому, щоб не дати росіянам можливості маневрувати на фронті - Умєров

Мережі Криворізької ТЕЦ на 60% готові до ОЗП і робиться все можливе для повної підготовки – Кулеба

Представники Міноборони і німецької компанії FFG обговорили локалізацію ремонту бронетехніки в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА