Інтерфакс-Україна
21:51 09.11.2024

Сирський у розмові з Каволі: Ситуація на фронті залишається складною і має тенденцію до загострення

1 хв читати
Сирський у розмові з Каволі: Ситуація на фронті залишається складною і має тенденцію до загострення
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

Головнокомандувач ЗС України, генерал Олександр Сирський провів чергову телефонну розмову з командувачем збройних сил США в Європі генералом Крістофером Каволі.

"На початку розмови поінформував американського колегу про обстановку на лінії фронту. Ситуація залишається складною і має тенденцію до загострення. Ворог, використовуючи свою чисельну перевагу, продовжує вести наступальні дії та зосереджує основні зусилля на покровському та курахівському напрямках", - написав він на сторінці Генштабу у фейсбуці.

Сирський також зазначив у розмові, що є численні дані про підготовку північнокорейських військовослужбовців до участі в бойових діях на боці російських військ.

"Під час розмови американська сторона підтвердила неухильне дотримання взятих зобов'язань щодо забезпечення Сил оборони України задекларованою номенклатурою озброєння та військової техніки", - наголосив головнокомандувач ЗСУ.

Сирський також подякував партнерам за послідовну та неухильну підтримку України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В акваторії порту "Південний" внаслідок останніх масованих атак стався витік рослинної олії

СБУ: затримано дезертира і аспіранта вишу, які закликали РФ до подальшого захоплення України

Аварійні відключення застосовано в кількох регіонах – "Укренерго"

Плями в морі біля узбережжя Одеси утворилися від витоку соняшникової олії - обладміністрація

Внаслідок нічної атаки РФ є знеструмлення в 5 областях – Міненерго

Житель Лиману загинув під обстрілами, ще 5 мирних жителів Донецької області поранені за добу – обладміністрація

Нацполіція оголосила підозри у справі про привласнення 70 млн грн на відновленні критичної інфраструктури Харкова

Міносвіти: в 17 областях діє 23 освітні простори "Школи супергероїв"

РФ два дні поспіль завдає ударів по об’єктах "Укрнафти" – глава "Нафтогазу"

ЗСУ до кінця року отримають 3 млн FPV-дронів - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА