Інтерфакс-Україна
08:45 10.11.2024

Сили оборони уразили РЕБ і ще один важливий об'єкт окупантів

1 хв читати
Сили оборони уразили РЕБ і ще один важливий об'єкт окупантів
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

П'ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєнь і військової техніки противника завдали за минулу добу авіація і ракетні війська Сил оборони, уражено станцію радіоелектронної боротьби і один інший важливий об'єкт окупантів, повідомляє Генштаб Збройних сил України у зведенні на 08.00 ранку неділі, 9 листопада.

За уточненою інформацією Генштабу, противник завдав по позиціях українських підрозділів і населених пунктах два ракетні удари, застосувавши дві ракети, а також завдав 78 авіаційних ударів, зокрема скинув 134 керовані авіабомби.

До того ж противник здійснив понад п'ять тисяч обстрілів, із них 112 із реактивних систем залпового вогню, та задіяв для уражень близько 1600 дронів-камікадзе.

Також ворог завдавав авіаційних ударів у Харківській, Луганській, Донецькій та Запорізькій областях.

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА