Інтерфакс-Україна
07:42 11.11.2024

"Укренерго" застосовує превентивні відключення е/е для мінімізації можливих наслідків ракетної атаки

1 хв читати
"Укренерго" застосовує превентивні відключення е/е для мінімізації можливих наслідків ракетної атаки

НЕК "Укренерго" превентивно застосовує екстрені відключення електроенергії для мінімізації можливих наслідків ракетної атаки ракетних бомбардувальників стратегічних Ту-95МС, а також МіГ-31К на енергосистему України вранці в понеділок.

Зокрема, про екстрені відключення в Києві, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Донецькій та Сумській області йдеться в повідомленнях обленерго.

Також стало відомо про відключення в Черкаській області.

"За командою НЕК "Укренерго", 11 листопада з 06:31 по області застосовано аварійні відключення електроенергії", - написав начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець у телеграмі.

За його словами, вжиті заходи спрямовані на збереження енергосистеми України.

Як повідомлялося, у Києві ввели графіки аварійних відключень електроенергії через загрозу ракетного удару, повідомляють у київській міській військовій адміністрації.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у Давосі: якби не ми, то почалася б Третя світова війна

Уряд Японії у 2026р. виділить $6 млрд на гуманітарну і технічну підтримку України

Брехт доклав чимало зусиль для інтеграції ОЕС України з ENTSO-E – "Укргідроенерго"

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

США передали Путіну проєкт мирного плану – ЗМІ

Трамп: між Зеленським та Путіним величезна ненависть, та вони зараз на тому етапі, коли потрібно укласти угоду, якщо вони не дурні

Пакет підтримки на EUR90 млрд покриє дві третини фінансового розриву України, оціненого МВФ – Домбровскіс

Мінсоцполітики розробляє проєкт Стратегії збереження зв’язку з українцями за кордоном

Зеленський і Трамп зустрінуться у Давосі в четвер – ЗМІ

Це страшна трагедія для українських енергетиків – ДТЕК про загибель Брехта

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА