Інтерфакс-Україна
21:04 11.11.2024

Умєров розповів Боррелю про можливості виробництва Україною безпілотників на $11 млрд

1 хв читати
Умєров розповів Боррелю про можливості виробництва Україною безпілотників на $11 млрд

Міністр оборони України Рустем Умєров під час зустрічі з високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепом Боррелем у Києві розповів про можливості українського виробництва безпілотників.

"Розповів делегації ЄС про можливості українського виробництва безпілотників, яке зараз оцінюється в $11 млрд. З них близько $3 млрд ми можемо вкласти самостійно, однак для максимального розвитку нашого потенціалу потрібна фінансова підтримка партнерів", - написав Умєров у фейсбуці у понеділок.

Він висловив сподівання, що значна частина наступного траншу від заморожених російських активів буде спрямована саме на зміцнення українського оборонно-промислового комплексу. За словами міністра, "одним з найефективніших кроків для допомоги нашим захисникам є інвестиції в український оборонно-промисловий сектор".

"Високо ціную особистий внесок пана Борреля в дипломатичну, економічну та військову підтримку України. На знак вдячності за ці зусилля, що зміцнили наші оборонні можливості, вручив йому "Хрест пошани", - повідомив Умєров.

ЄС уже надав Україні військову допомогу на суму EUR44 млрд.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розвідники провели спецоперацію з евакуації чотирьох українських військових з ТОТ

Ділянка євроколії Ужгород – Чоп почала роботу 5 вересня

Сибіга обговорив із новим очільником МЗС Нідерландів санкції проти РФ та гарантії безпеки для України

Зеленський доручив уряду та ОП протягом місяця запропонувати цілісну платформу для ветеранів

Підліток отримав поранення через підрив на міні у Херсоні

Сибіга обговорив із главою МЗС Словаччини реалізацію взаємовигідних енергетичних та інфраструктурних проєктів

Перестановки відбулися в уряді Великої Британії

Фіцо: Словаччина невелика і не може надати Україні багато гарантій безпеки, але підтримує їх

Сійярто: Угорщина не може відмовитись від російської нафти, бо "не має іншого вибору"

Фіцо заперечив, що обговорював з Путіним у Китаї енергетичну блокаду України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА