Інтерфакс-Україна
07:45 12.11.2024

З-під завалів криворізького будинку деблокували тіла двох дітей - ОВА

1 хв читати
З-під завалів криворізького будинку деблокували тіла двох дітей - ОВА
Фото: https://t.me/vilkul

Рятувальники вилучили з-під завалів будинку, зруйнованого внаслідок російського авіаудару, тіла двох дітей, тривають роботи з пошуку ще однієї дитини, напередодні повідомлялося, що з-під завалів будинку вже дістали тіло жінки, інформував голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"З-під завалів криворізького будинку дістали тіла двох дітей... Ракетний удар по місту, що стався напередодні, забрав три життя. Рятувальники працюють, не зупиняючись. Шукають ще одного малюка", - написав він у телеграм-каналі у вівторок уранці.

За словами Лисака, вночі в регіоні працювала ППО. Зокрема, неспокійним був ранок у Кам'янському районі, куди агресор направив БПЛА.

Унаслідок атаки ніхто не постраждав. Яких збитків завдав агресор, уточнюється.

Крім того, на ранок окупанти поцілили по Нікополю. Застосували дрони-камікадзе. Пошкоджено адмінбудівлю та СТО. Люди вціліли.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих атак у Дніпропетровській області

Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд

Зеленський прибув до Канади

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА