Інтерфакс-Україна
16:33 12.11.2024

Іще один удар ворожого БПЛА по Харкову, постраждала мирна жителька - Синєгубов

1 хв читати
Іще один удар ворожого БПЛА по Харкову, постраждала мирна жителька - Синєгубов

Жителька Харкова постраждала внаслідок атаки російського безпілотного літального апарату, влучення зафіксовано в Слобідському районі міста, повідомив начальник Харківської обласної адміністрації Олег Синєгубов.

"Є пошкодження 11-поверхового житлового будинку. Внаслідок удару БПЛА постраждала 60-річна жінка, на місці надається медична допомога", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держфінмон у 2025р. збільшив суму переданих правоохоронцям матеріалів у 4 рази, але по "Мідас" їх нема – голова

Обвинувачення просить ВАКС призначити Чернишову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 55 млн грн

Уже сформовано шорт-лист кандидатів в НР "Енергоатома" – міністр економіки

Дружина Чернишова в схемі корупції у енергетиці мала псевдонім "Професор"

Свириденко: проміжні результати аудиту НАЕК "Енергоатом" мають бути готові у грудні

Росіяни впустили вісім бомб на території Білгородської області – ГУР МО

Підсумки експериментального проєкту в ОПК: 370 нових зразків боєприпасів, з них 250 — для безпілотників

Уряд планує сформувати нову НР "Енергоатома" до кінця листопада, НР "Нафтогазу" – у січні-2026р. – Соболев

Україна і Польща провели чергове засідання робочої групи з ексгумації, у середині грудня будуть важливі результати - голова УІНП

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА