Інтерфакс-Україна
16:56 12.11.2024

У низці районів Іспанії оголосили про ризик нових стихійних лих

1 хв читати

У низці іспанських районів Валенсія, Каталонія і Балеарські острови у вівторок оголошено підвищений рівень небезпеки через складні погодні умови, повідомляє агентство ЕФЕ.

Згідно з прогнозами, очікуються сильні зливи, високі хвилі та потужні пориви вітру.

Тим часом фахівці продовжують відновлювальні роботи та прибирання у Валенсії, яка раніше сильно постраждала від повеней.

Наприкінці жовтня зливові дощі призвели до повеней в автономному співтоваристві Валенсія і сусідніх регіонах, жертвами стихії стали понад 220 осіб. Багато жителів Іспанії звинувачували місцеву владу в недостатньо ефективних заходах із надання допомоги постраждалим від стихії районам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ запобігла теракту в Одесі: затримано агента ФСБ, що планував підірвати українського військовослужбовця

Сирський провів робочу нараду щодо протидії ворожим ударним БпЛА

Прем'єра балету "La Fille mal gardée" представлена в Національній опері України

Тегеран не бачить сенсу в продовженні зі США переговорів щодо атому - МЗС Ірану

Сили оборони збили 43 із 58 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання у 9 локаціях - ПС ЗСУ

Іран завдав ракетного удару по Ізраїлю: Влучання у Тель-Авіві, пошкоджено хмарочос і дослідницький центр

У Дніпропетровській області вночі ППО знищила два ворожі безпілотники, пошкоджено підприємства та житлові будинки

Генштаб зафіксував впродовж доби 225 бойових зіткнень

У Києві станцію метро "Театральна" тимчасово зачинено через проведення заходів

У Києві в суботу тимчасово обмежать рух транспортних засобів окремими вулицями у зв’язку з проведенням заходів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА