Інтерфакс-Україна
12:01 13.11.2024

Ворожий БПЛА вдарив біля ТЦ у Харкові, попередньо - без постраждалих

1 хв читати

Російські військові завдали удару по Харкову, влучення зафіксовано в Салтівському районі, повідомив міський голова Ігор Терехов.

"Удар прийшовся поблизу одного з торгівельних центрів. Пошкоджені припарковані поряд з ним авто та скління будівлі", - написав Терехов у своєму телеграм-каналі.

За інформацією начальника Харківської обласної військової адміністрації (ОВА) Олега Синєгубова, за попередніми даними, обійшлося без постраждалих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено

Зеленський про обстріли: Росіяни намагаються зламати Різдво, докладаємо максимум зусиль, щоб українці були зі світлом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА