Інтерфакс-Україна
17:17 13.11.2024

Поїзд Київ - Кам'янець-Подільський з 26 листопада курсуватиме до Хмельницького - "Укрзалізниця"

2 хв читати
Поїзд Київ - Кам'янець-Подільський з 26 листопада курсуватиме до Хмельницького - "Укрзалізниця"

Поїзд №139/140 Київ - Кам'янець-Подільський тимчасово змінює маршрут і курсуватиме до Хмельницького, повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Як зазначено в повідомленні в телеграм-каналі, зміни запроваджуються у зв'язку з ремонтом залізничної інфраструктури. Ремонтні роботи триватимуть із 26 листопада до 8 грудня.

"У добу 25 листопада поїзд №139/140 прямуватиме до станції Гречани - відправлятиметься з Києва о 23:32 і прибуватиме на станцію Гречани о 05:47. Поїзд №139/140 відправлятиметься з Києва в період 26 листопада - 7 грудня о 23:32 і прибуватиме до Хмельницького о 6:04. З Хмельницького поїзд відправлятиметься з 27 листопада по 8 грудня о 22:45 і прибуватиме до Києва о 5:20", - зазначено в повідомленні.

Також було призначено додатковий поїзд №159/160 Київ - Трускавець. Поїзд відправлятиметься з Києва 30 листопада та 7 грудня о 10:18 та прибуватиме до Трускавця о 19:35. У зворотному напрямку, з Трускавця, поїзд відправлятиметься в ті самі дати о 8:52 та прибуватиме до столиці о 18:10.

Крім того, було додано рейс поїзда №191/192 Київ - Львів. Поїзд відправлятиметься з Києва 1 і 8 грудня о 08:18 і прибуватиме до Львова о 14:59. У зворотному напрямку зі Львова поїзд вирушатиме в ті самі дати о 14:14 та прибуватиме до столиці о 21:33.

Квитки на поїзди будуть доступні для придбання в застосунку "Укрзалізниці", на сайті, у чатботах і касах залізничних вокзалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лісовий: уряд має працювати над проблемою зарплат медпрацівників шкіл

74-річний чоловік, поранений внаслідок атаки окупантів FPV-дроном, помер - ОВА

Україна має долучитися до проєкту "стіни дронів" уздовж східного кордону ЄС – Єрмак

На 2027р заплановано впровадження ДПА для 4-х класів і пілотування ДПА для 9-х - голова комітету Ради

Розмова Трампа із Сі Цзіньпіном відбудеться о 16:00 за Києвом - ЗМІ

СБУ затримала чотирьох мешканців Донеччини та Дніпропетровщини за передачу окупантам даних про систему оборони

У закладах вищої освіти України є надлишок фізичних місць на бакалаврат - Міносвіти

Окупанти за минулу добу 59 разів обстріляли Чернігівщину

Зеленський: Росія не чує позицію президента Трампа щодо припинення вбивств

На Дніпропетровщині екскомандир в/ч разом із цивільними організовував втечі військовослужбовців за кордон – ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА