Інтерфакс-Україна
21:28 13.11.2024

Зеленський провів наради щодо пунктів Плану стійкості

1 хв читати
Зеленський провів наради щодо пунктів Плану стійкості

Україна веде активну роботу з підготовки пунктів внутрішнього Плану стійкості, у середу відбулися наради з урядовцями, керівниками державних компаній, відповідальними в Офісі президента за напрямами, секретарем РНБО Олександром Литвиненком, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Активно працюємо за пунктами внутрішнього Плану стійкості України - Плану, який наповнить внутрішньою силою все те, що ми представили партнерам у Плані перемоги. Сьогодні були наради з урядовцями, керівниками державних компаній, а також відповідальними в Офісі Президента за напрямами, секретарем Ради національної безпеки і оборони. Включаємо в документ і те, що пропонували громадські організації", - повідомив Зеленський у відеозверненні в середу ввечері.

За словами президента, такі обговорення надалі триватимуть з усіма, чия експертиза може підтримати державу.

"Потрібен детальний, доктринальний підхід. Щоб наша держава зараз вистояла. І треба дотиснути Росію до чесного миру. Обов'язково всі внутрішні сили консолідуємо", - наголосив Зеленський.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА