Інтерфакс-Україна
23:52 13.11.2024

На фронті в середу було понад 150 боєзіткнень, окупанти завдали 70 авіаударів – Генштаб

1 хв читати

З початку доби на фронтах російсько-української війни відбулося 151 бойове зіткнення, окупанти завдали 70 авіаційних ударів із застосуванням 115 керованих авіабомб (КАБ), 787 ударів дронами-камікадзе та здійснили майже 3859 обстрілів позицій українських військ і населених пунктів із використанням різних типів озброєння.

Як повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook станом на 22:00 середи, на курахівському напрямку на цей час доби нараховується 40 бойових зіткнень, на покровському напрямку з початку доби українські війська відбивали 36 наступальних та штурмових дій ворога, одне з них ще триває.

На харківському напрямку окупанти впродовж дня здійснили вісім атак поблизу Вовчанська та Високої Яруги, три боєзіткнення тривають. На куп’янському напрямку Сили оборони відбили 12 атак.

По вісім разів раз ворог атакував на лиманському на торецькому напрямках. На краматорському напрямку відбулось одне боєзіткнення у районі Ступочок.

На времівському напрямку окупанти атакували десять разів, пя’ть атак вже відбито. На оріхівському напрямку українські війська зупинили три атаки противника. На придніпровському напрямку українські воїни відбили п’ять штурмів російських загарбників.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0w3a7Th7NYB1AstLQa6wvdTAZAehBN3RkekMSHFDZao3oxrGE8BoKZVaQyvs7hamfl

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Профільний комітет розгляне законопроєкт про ратифікацію Угоди про Спецтрибунал у п'ятницю

У Полтаві двоє загиблих і вже 47 постраждалих

Зеленський підписав закон про простежуваність водних біоресурсів

ВАКС розгляне апеляційні скарги на обрання запобіжного заходу Чернишову 7 серпня

В Полтаві ліквідовано пожежі, спричинені ворожим ударом: постраждали 24 особи, двоє загиблих

Удар по Одеському порту - варварський воєнний злочин і частина цілеспрямованої кампанії Росії проти економіки та сільського господарства України - Сибіга

Росія "Іскандером" вбила двох людей в Одеському порту та ще 6-х поранила

Зеленський планує обговорити в Данії деякі деталі ракетної програми

Україна підписала документ про спільне виробництво зі США – Зеленський

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження російського заводу "Енергія" у Липецькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА