Інтерфакс-Україна
10:14 14.11.2024

Негода в Іспанії призвела до збоїв у русі поїздів, закриття шкіл

1 хв читати
Негода в Іспанії призвела до збоїв у русі поїздів, закриття шкіл

Штормова погода обрушилася на низку районів Іспанії, зачепивши роботу транспортної системи, повідомляє в середу Associated Press.

У провінції Малага зливи призвели до повеней, як запобіжний захід евакуювали близько 3 тис. людей, які проживають поблизу річки Гуадальорсе.

Крім того, в Малазі скасували заняття в школах, зачинено багато магазинів. Перервано рух поїздів між Малагою і Мадридом.

Іспанські метеорологічні служби повідомили, що в деяких частинах провінції за годину випало до 70 мм опадів.

Зливи й сильні пориви вітру також обрушилися на провінцію Таррагона.

Наприкінці жовтня зливові дощі призвели до повеней в автономному співтоваристві Валенсія й сусідніх регіонах, жертвами стихії стали понад 220 людей. Багато жителів Іспанії звинувачували місцеву владу в недостатньо ефективних заходах з надання допомоги постраждалим від стихії районам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Приховування росіянами змісту їхнього "меморандуму" з огляду на миттєве передання його кремлівським ЗМІ після зустрічі делегацій в Стамбулі було штучним - Кислиця

Дві людини загинули через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки - прокуратура

З початку доби Сили оборони відбили 117 ворожих атак - Генштаб

Ми всі погодилися з необхідністю продовження підтримки України - Павел

Сторони зробили крок уперед в питаннях, узгоджених на першій зустрічі - Фідан

Росіяни намагаються створити "картинку дипломатії" для США без реальних дій, допускає Умєров

Новий президент Румунії запевнив Зеленського у підтримці України

Сибіга привітав Бербок з обранням президенткою Генасамблеї ООН

Зеленський та Рютте обговорили переговори у Стамбулі і подальшу підтримку України

Зеленський: В Україні є дефіцит газу на достатньо велику суму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА