Інтерфакс-Україна
11:23 14.11.2024

Іллінка під українським контролем, у Куп'янську військ РФ немає - СтратКом ЗСУ

1 хв читати
Іллінка під українським контролем, у Куп'янську військ РФ немає - СтратКом ЗСУ

Інформація про окупацію селища Іллінка Курахівської громади Донецької області та про нібито перебування російських військ у місті Куп'янську Харківської області не відповідає дійсності, повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій (СтратКом) Збройних сил України в четвер.

"Вчора українські воїни зупинили просування ворога на Куп'янськ, знищили всю його бронетехніку та ліквідували значну частину живої сили. Куп'янськ повністю під контролем Сил оборони України. Населений пункт Іллінка Донецької області також перебуває під українським контролем", - йдеться в повідомленні.

Аналітики проєкту DeepState у четвер повідомили, що російські окупанти зайняли Іллінку, а також просунулися в Дальньому, біля Новодонецького, Трудового і Куп'янська. Згодом у місцевих ЗМІ та пабліках з'явилася інформація про нібито прорив групи окупантів до Куп'янська, яку, однак, пізніше було знищено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА