18:30 27.04.2012

Спекулювати на темі терактів в Дніпропетровську неприпустимо, заявляють у Партії регіонів

1 хв читати

Народний депутат фракції Партії регіонів Олег Надоша переконаний, що спекулювати на темі терактів у Дніпропетровську неприпустимо.

"Ми очікуємо офіційних результатів розслідування терактів у Дніпропетровську. Відповідні органи мають розібратися, кому вигідна ситуація, що склалася", - цитує слова О.Надоши прес-служба Партії регіонів у п'ятницю.

Депутат висловив переконання у тому, що не варто влаштовувати "танці на кістках", і закликав усіх утримуватися від політичних оцінок вищезазначених терактів.

"Теракти - це злочин, що не має національності, і винні мають бути покарані. З тероризмом треба боротися адекватними методами", - наголосив він.

Політик також закликав усіх, у кого є хоч якась інформація про вибухи в Дніпропетровську, сприяти правоохоронним органам у розкритті злочину.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна не відмовиться від вступу до НАТО і не прийме замінники членства - Сибіга

Реєстри виконавчих проваджень, обтяжень і рухомого майна відновлять до кінця місяця - Мін'юст

Заборона на прямі переговори з Путіним для України залишається в силі - Сибіга

Українські курорти відзначають зростання відвідуваності на третину протягом зимових свят

Правоохоронці затримали в Києві чотирьох паліїв, які працювали на спецслужби РФ

САП і НАБУ підтримують альтернативний проєкт закону про скасування "правок Лозового"

Зеленський підписав закон про внесення до реєстру призовників юнаків, яким виповнюється 17 років

Унаслідок авіаудару по багатоповерхівці Краматорська поранено щонайменше 8 цивільних, серед них двоє дітей

У Краматорську шість поранених після удару РФ, у Костянтинівці - один

Кабмін привів у відповідність процедуру отримання відстрочки від мобілізації для рідних зниклих безвісти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА