Інтерфакс-Україна
07:04 15.11.2024

Держдеп США оновив рекомендації щодо подорожей в Україну

1 хв читати
Держдеп США оновив рекомендації щодо подорожей в Україну

Державний департамент США оновив рекомендації щодо подорожей в Україну для бізнес-асоціацій та американців, повідомила посол України в США Оксана Маркарова.

"Замість рівня 4 (do not travel) для всієї країни одразу дев'ять українських областей тепер віднесено до рівня 3, який достатньо попереджає про небезпеку американських громадян, але значно полегшує візити в Україну представників бізнесу, організацій та установ", - написала вона у фейсбуці.

За її словами, до переліку дев'яти областей увійшли Волинська, Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька та Житомирська.

"Щиро вдячна американським колегам за таке рішення. Працюємо далі над збільшенням зброї, ППО та над регіональною співпрацею, щоб швидше перемогти і збільшити інвестиції та бізнес активність. Це єдиний шлях до самодостатності", - зазначила Маркарова.

За її словами, це відкриває великі можливості для розвитку нових підприємницьких можливостей безпосередньо на території України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає можливість запровадження вторинних санкцій проти РФ раніше, ніж через 50 днів

Скасування рішень про перейменування вулиць на честь захисників України неприпустиме – УІНП

У застосунку Армія+ з'явився новий навчальний курс "Стоп корупція. Уповноважені"

Зеленський поставив завдання: здатність України у визначений час застосувати щонайменше 1000 дронів-перехоплювачів на добу

Качка обговорив з експертами президентський законопроєкт про НАБУ та САП

Житель Хмельниччини отримав 15 років тюрми за підготовку терактів біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії

DeepState: Ворог зміг закріпитися у Кам’янському і проводить штурмові дії на Плавні та Степногірськ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 17-ти

В Єврокомісії наполягають, що інформація про контакт фон дер Ляєн і Зеленського в контексті ситуації навколо НАБУ та САП достовірна

Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА