Інтерфакс-Україна
08:27 15.11.2024

Ремонтні роботи котельні в Одесі після ворожої атаки завершено, жителям скоро відновлять теплопостачання

1 хв читати
Ремонтні роботи котельні в Одесі після ворожої атаки завершено, жителям скоро відновлять теплопостачання

Ремонтні роботи котельні в Одесі після ворожої атаки завершено, жителям скоро відновлять теплопостачання, повідомив мер міста Геннадій Труханов.

"КП "Теплопостачання міста Одеси" завершило ремонтні роботи. Станом на 8:00 ранку почалося подавання теплоносія в систему. У найближчі 2-3 години всі жителі та заклади, підключені до цієї котельні, будуть із теплом", - написав він у телеграмі.

Також Труханов зазначив, що наразі триває робота над закриттям віконних отворів, пошкоджених нічною атакою ворога.

Як повідомлялося, російські війська здійснили атаку безпілотниками Одеси в четвер увечері, внаслідок якої припинено роботу однієї з котелень міста через пошкоджений магістральний трубопровід.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві вибухотехніки знешкодили нездетоновану частину балістичної ракети – поліція

У лікарні померла постраждала внаслідок удару БпЛА 23 січня – Синєгубов

Переговори в Абу-Дабі продовжаться 1 лютого – ЗМІ

Потік на в’їзд в Україну цього тижня знову більше за потік на виїзд попри обстріли та морози

В Деснянському районі Києва повернули світло для 88 тисяч осель – ДТЕК

РФ веде фіктивні переговори і не готова укладати мирну угоду – Яценюк про зустріч в ОАЕ

Чотири екіпажі швидкого реагування УЧХ допомагали постраждалим від російської атаки БпЛА у Харкові

В лівобережній частині Києва відновлено водопостачання – Київводоканал

Перемовини в Абу-Дабі були конструктивними, наступні зустрічі можуть відбутися наступного тижня – Зеленський

На лінії фронту відбулося 61 боєзіткнення, майже половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА