Інтерфакс-Україна
12:40 15.11.2024

Субота та неділя в Україні будуть доволі комфортними - вдень 3-8°, без опадів

1 хв читати
Субота та неділя в Україні будуть доволі комфортними - вдень 3-8°, без опадів

У суботу, 16 листопада, на більшій частині України буде сухо, лише на сході та південному сході країни вночі подекуди невеликий мокрий сніг і дощ, повідомляє Укргідрометцентр.

На Закарпатті та Прикарпатті вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний із переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, у Криму 1-6° тепла; вдень 3-8° тепла.

У Києві в суботу, 16 листопада, без опадів, вітер північно-західний із переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-2° тепла, вдень 5-7°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 16 листопада найвища температура вдень була 18,0° у 2002 р., найнижча вночі -13,4° у 1896 р.

У неділю, 17 листопада, також здебільшого сухо, тільки в Карпатах сніг, удень у Криму дощ. Вітер південно-західний, 5-10 м/с, на високогір'ї Карпат пориви 15-20 м/с.

Температура вночі від 4° тепла до 1° морозу, у Карпатах і на Закарпатті 1-6° морозу; вдень 6-11° тепла, у східних областях 3-8° тепла.

У Києві в неділю, 17 листопада, опади не прогнозуються. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-4° тепла, вдень 8-10°.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА