21:46 15.11.2024

Зеленський вірить, що Колумбія може зробити значний внесок в імплементацію одного з пунктів Формули миру

1 хв читати
Зеленський вірить, що Колумбія може зробити значний внесок в імплементацію одного з пунктів Формули миру

Колумбія може зробити значний внесок в імплементацію одного з пунктів Формули миру, наприклад, у гарантування безпеки довкілля у світі, заявив президент України Володимир Зеленський.

"У червні цього року ми провели інавгураційний саміт миру в Швейцарії, зібрали разом понад 100 держав і міжнародних організацій з усіх регіонів світу. Більшість із них були на рівні лідерів. Мені дуже шкода, що президент Колумбії або будь-який інший представник вашої країни не приїхав. Тим не менш, я вірю, що Колумбія знайде спосіб долучитися до процесу відновлення справедливості", - сказав Зеленський під час спілкування зі студентами та викладачами закладів вищої освіти Колумбії.

За словами президента, уже триває підготовка до другого Саміту миру, і кожна держава може взяти на себе ініціативу імплементувати будь-які з пунктів Формули.

"Кожен знайде сферу, яка може бути пріоритетом. І я вірю, що Колумбія могла б зробити свій значний внесок, наприклад, у гарантування безпеки довкілля у світі. Справжня перемога можлива тільки, якщо ми стоїмо разом", - зазначив глава держави.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ допомагали постраждалим від атаки РФ у Києві та Запоріжжі

Голови МЗС України та Молдови обговорили енергетику, вступ до ЄС та протидію РФ

Станція метро "Лук’янівська" в Києві відновила роботу після ракетного обстрілу

Інформація про четвертого загиблого у Києві внаслідок ракетного удару не підтвердилася – військова адміністрація

ССО уразили нафтобазу в Калузькій області РФ

СБУ повідомила про підозру ексведучому телеканалів "Наш" та "NewsOne" Максу Назарову за поширення пропаганди РФ

Ощадбанк припинив роботу столичного відділення біля м.Лук'янівська після обстрілу РФ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, у неділю на сході невеликий мокрий сніг

Ракетний удар по Києву забрав життя охоронця закладу харчування та трьох людей в мікроавтобусі – прокуратура

СБУ затримала у Києві директора департаменту одного із найбільших банків України, який спонсував армію окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА