Інтерфакс-Україна
16:02 16.11.2024

Зеленський провів нараду з підготовки пункту про політику героїв у внутрішньому Плані стійкості

1 хв читати
Зеленський провів нараду з підготовки пункту про політику героїв у внутрішньому Плані стійкості

Президент України Володимир Зеленський у суботу провів нараду з підготовки внутрішнього Плану стійкості - пункту про політику героїв.

"Досить широка була нарада - не тільки Міністерство ветеранів. Різні чиновники. Багато аспектів. Дуже важливо, щоб було не менше конкретики в рішеннях держави. Конкретні програми, які працюють", - сказав Зеленський у відеозверненні.

"Конкретні заходи підтримки. Конкретні речі в питаннях пам'яті про війну і подвиг українського народу. І конкретні пропозиції на повоєнний час для наших воїнів, які довели, що є найміцнішою силою в Європі, здатною захищати свій дім і всю Європу", - додав він.

За словами президента, це один із багатьох аспектів, у яких внутрішній план пов'язаний із Планом перемоги, і який може бути реалізований саме партнерами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити закон "Про професійну освіту"

У Камʼянському районі на Дніпропетровщині є загиблі та поранені після ракетної атаки - влада

Бюджетна декларація на 2026-2028рр. передбачає оптимізацію мережі місцевих загальних судів

ЕС у рамках посилення санкцій має підстави прибрати з ринку залізничну продукцію країни-агресорки – "Інтерпайп"

Росіяни обстріляли Куцурубську громаду на Миколаївщині з артилерії: одна людина загинула, ще одну поранено

В РФ атакований завод, який виробляє ЗРК "Тор" - ЦПД

Термін базової загальної підготовки військовослужбовців буде збільшено на 2 дні – нарада у Сирського

У Кам’янському районі на Дніпропетровщині виникла пожежа після ракетної атаки

Шмигаль обговорив з Гутеррешем додаткову підтримку від партнерів у гуманітарному розмінуванні

Сили оборони знешкодили 47 ворожих БпЛА – ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА