Інтерфакс-Україна
19:16 16.11.2024

Глава Єврокомісії: Путін намагається шантажувати Європу, припинивши постачання газу, однак ми до цього готові

1 хв читати
Глава Єврокомісії: Путін намагається шантажувати Європу, припинивши постачання газу, однак ми до цього готові

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Європа готова до зими, незважаючи на повідомлення РФ про припинення поставок газу в Австрію.

"Путін знову використовує енергетику як зброю. Він намагається шантажувати Австрію і Європу, припиняючи постачання газу. Ми до цього готові і готові до зими", - написала вона в соцмережі Х у суботу.

За її словами, газові сховища в ЄС заповнені.

Глава Єврокомісії зазначила, що Європа єдина в підтримці Австрії.

Як повідомлялося, компанія OMV інформувала про отримання повідомлення від "Газпрому" про зупинення поставок російського газу в Австрію з 16 листопада. OMV оголосила про виграш в арбітражному спорі з "Газпромом". Присуджену суму в EUR230 млн західна компанія хоче зарахувати в межах чинного контракту на постачання російського газу.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга зазначив, що Росія знову намагається використовувати постачання газу "як зброю" проти європейських країн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

Київ з 21 березня відновлює рух наземного громадського транспорту під час тривог, обмеження для метро зберігаються

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА