Інтерфакс-Україна
10:35 17.11.2024

Ворожий обстріл серйозно пошкодив обладнання теплоелектростанцій ДТЕК

1 хв читати

Російські війська в неділю здійснили масовану атаку на енергетичну інфраструктуру України, внаслідок чого серйозно пошкоджено обладнання теплоелектростанцій ДТЕК.

Як повідомляє ДТЕК у телеграм-каналі, атаковано теплоелектростанції ДТЕК. За попередньою інформацією, постраждалих немає.

"Унаслідок атак було серйозно пошкоджено обладнання станцій. Після закінчення обстрілів працівники підприємств оперативно розпочали усунення їх наслідків та відновлення роботи обладнання", - зазначено в каналі.

У ДТЕК наголосили, що це вже восьма масована атака на енергетичні підприємства компанії за 2024 рік. Загалом від початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК було обстріляно понад 190 разів.

Як повідомлялося, через масовану атаку росіян по енергетичних об'єктах в Україні запроваджуються аварійні відключення е/е, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка постраждала внаслідок атаки російського fpv-дрону автівки в Запорізькій області

Єрмак: у Конгресі США зареєстровано законопроєкт про посилення тиску на РФ для повернення українських дітей

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА