Інтерфакс-Україна
18:50 17.11.2024

Унаслідок ворожого обстрілу Глушківки на Харківщині 1 загибла, 1 поранений - прокуратура

1 хв читати

Правоохоронці задокументували наслідки обстрілу Глушківки Куп'янського району Харківської області, здійсненого ЗС РФ у неділю близько 5:00.

"Загинула 61-річна жінка. Чоловік 84 років отримав поранення. Пошкоджено приватні домоволодіння", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством) КК України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА