Інтерфакс-Україна
17:03 18.11.2024

Мінсоцполітики вибудовуватиме сфери співпраці з майбутнім Агентством єдності - Жолнович

2 хв читати
Мінсоцполітики вибудовуватиме сфери співпраці з майбутнім Агентством єдності - Жолнович

Діяльність Агенції єдності буде спрямована на роботу із закордонними українцями, а Міністерство соціальної політики вибудовуватиме сфери співробітництва та взаємодії з новим відомством, повідомила міністр Оксана Жолнович.

"Ми співпрацюємо з усіма нашими міністерствами, тому що соціальна політики або політика про людський капітал є кроссекторальною... У кожному міністерстві в нас є своє завдання і кросекторальна співпраця. Те міністерство (Агенція єдності - ІФ-У) якраз і спрямоване на роботу із закордонними українцями. Будуть визначені завдання, призначені відповідні люди, і ми вибудовуватимемо сфери нашого співробітництва та взаємодію", - сказала Жолнович журналістам на форумі "Демографічне майбутнє України: стратегія стійкості та відновлення" в Києві в понеділок, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" про те, яку роль у питанні демографії матиме Агентство єдності, та як Мінсоцполітики співпрацюватиме з цим відомством.

Міністерка наголосила, що дуже важливо встановити хороший зв'язок з українцями, які через війну виїхали за кордон, щоб вони відчували цю взаємодію.

"Дуже важливо зберігати взаємодію, щоб були точки дотику, щоб були електронні сервіси. Зараз ми хочемо запустити Центр життєстійкості, щоб ті люди могли хоча б дистанційно поспілкуватися з домом, висловитися з погляду того, що їх тривожить, які вони переживають труднощі", - додала вона.

Жолнович наголосила, що в питанні повернення людей з-за кордону у сфері соціальної політики необхідно робити акцент на сервісах для їхнього супроводу.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів у проєкті державного бюджету на 2025 рік до другого читання пропонує виділення 150 млн грн на Агентство єдності українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський після розмови зі Стуббом: Кожна спільна дія з нашими партнерами повинна бути ретельно продумана, рішення мають бути реалістичними

Український ОПК за три роки трансформувався у потужну інноваційну індустрію – Міноборони на зустрічі з місією МВФ

Подано понад 10 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", майже 2 млн українців уже отримали виплати

Батько учня влаштував стрілянину на подвір’ї школи у Львові, поранено людину

РФ атакувала енергооб'єкти у чотирьох областях, на Дніпропетровщині без світла 60 тис. споживачів

У Києві чоловік через ревнощі підпалив автівку нового обранця колишньої співмешканки

Листи-сприяння в перетині кордону для медійників-чоловіків з 2026р. надаватиме Держкомтелерадіо

На Запоріжжі в результаті російського удару постраждали двоє чоловіків

У Чернігові внаслідок російської атаки постраждали двоє людей

Росіяни зранку обстріляли Херсон: загинула жінка, ще одна поранена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА