Інтерфакс-Україна
13:25 20.11.2024

Після ворожих обстрілів в Одесі є аварії на лініях електропередач, водо-, тепло- і газопостачання відновлено - Кіпер

1 хв читати
Після ворожих обстрілів в Одесі є аварії на лініях електропередач, водо-, тепло- і газопостачання відновлено - Кіпер

Унаслідок російських обстрілів в Одесі є аварійні ситуації на лініях електропередач, критична інфраструктура працює в штатному режимі, повідомив голова обласної адміністрації Олег Кіпер.

"На Одещині діють стабілізаційні відключення електроенергії. Критична інфраструктура працює у штатному режимі. Водопостачання, теплопостачання та газопостачання відновлено. На жаль, через наслідки обстрілів є аварійні ситуації на лініях електропередач, у житлових будинках; наявні пориви тепломереж, які усуваються аварійними службами", - написав він у телеграм-каналі в середу.

Кіпер зазначив, що основна причина аварій - перевантаження ліній, що виникає через масове одночасне використання електроприладів після увімкнення будівель у мережу.

За словами голови обладміністрації, в області розгорнуто 674 пункти незламності. За останні чотири дні їх відвідали понад 35 тис. осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

Космічні туристи, які здійснили суборбітальний політ на американському кораблі, повернулися на Землю

У перший день 2026р набере чинності закон про захист права осіб з інвалідністю на працю

Швейцарія буде надавати захист категорії S біженцям лише з певних регіонів України, але збереже вже наданий статус – ЗМІ

Міжвідомча комісія при Держкомтелерадіо ухвалила рішення про надання батькові журналістки Рощиної грошової допомоги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА