Інтерфакс-Україна
00:37 21.11.2024

Посольство США в Києві відновило роботу

1 хв читати
Посольство США в Києві відновило роботу

Посольство США в Києві відновило роботу, проте рекомендує своїм громадянам дотримуватися інструкцій місцевої влади при оголошенні про повітряні тривоги, повідомляє сайт посольства.

"Посольство залишається відкритим і функціонує. Ми рекомендуємо всім громадянам США дотримуватися інструкцій місцевої влади щодо повітряних сповіщень і негайно шукати притулок, якщо такі буде отримано", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що американське дипвідомство в Києві в середу тимчасово змінювало свою роботу через повідомлення про потенційну неминучу повітряну атаку.

Тим часом, посольство продовжить надавати оновлення через офіційні платформи посольства США в соціальних мережах.

"Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з [email protected]", - зазначили у пресслужбі.

Як повідомлялося, співробітники посольства США в Києві не покинули Україну, цього не потрібно, незважаючи на тимчасове припинення роботи дипмісії, заявив у середу на брифінгу представник держдепу Метью Міллер. Він також раніше повідомляв, що роботу посольства буде відновлено в четвер «у звичайному режимі».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Нідерланди разом вироблятимуть дрони

В Коаліції охочих не вважають, що Путін може визначати, підрозділи яких країн будуть в майбутній миротворчій місії в Україні

Трамп подякував Путіну за критику рішення нобелівського комітету та оцінку мирних зусиль президента США

МЗС України оголосило список медіа, журналісти яких взяли участь у турі РФ на окуповані території Донеччини

Українська журналістка Рощина посмертно стала лауреаткою премії "Герой свободи преси"

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА