Інтерфакс-Україна
09:57 21.11.2024

Тимчасові аварійні відключення світла скасовано

1 хв читати
Тимчасові аварійні відключення світла скасовано

Застосовані під час повітряної тривоги в низці областей аварійні вимкнення електроенергії скасовано, повідомила НЕК "Укренерго".

"Надалі сьогодні, 21 листопада, у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та в Києві заходи обмеження споживання діятимуть у такому обсязі: із 8:00 - 19:00 - дві черги відключень, із 19:00 - 22:00 - одна черга відключень", - повідомляють у телеграмі компанії в четвер.

Причиною тимчасового посилення обмежень НЕК назвала пошкодження ліній передачі внаслідок обстрілу РФ.

"Енергетики працюють над ліквідацією наслідків, щоб якнайшвидше повернути до роботи пошкоджене ворогом обладнання", - зазначила "Укренерго".

Згідно з моніторингом офіційних інформресурсів, проведеним "Енергореформою", раніше про повернення до графіків погодинних відключень почали повідомляти оператори системи розподілу та енергохолдинг ДТЕК щодо Києва, Київської, Дніпропетровської, Сумської, Полтавської, Чернігівської, Житомирської областей. Водночас у ОСР зазначили, що обсяг обмежень буде збільшено принаймні на одну чергу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА