Інтерфакс-Україна
15:20 21.11.2024

Київ виділив 45 млн грн на співфінансування протезів для ветеранів у 2025 р.

1 хв читати
Київ виділив 45 млн грн на співфінансування протезів для ветеранів у 2025 р.

Київська міська рада доплачуватиме ще до 1,5 млн грн на додаток до 2 млн грн, передбачених державою на одну особу, під час закупівлі та встановлення протезів для захисників і захисниць України, повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Марина Хонда.

"Київрада передбачила 45 мільйонів гривень на співфінансування протезно-ортопедичних виробів підвищеної функціональності (для Захисників і Захисниць - ІФ-У). Захисники та Захисниці більше не будуть обмежені коштами, які виділяє на протезування держава, адже Київ додатково оплачуватиме виготовлення протезів, які мають високу функціональність та комфорт. Так, максимальна вартість, яку оплачує держава, – до 2 млн грн, Київ доплачуватиме ще до 1,5 мільйона гривень на одну людину", - сказала Хонда, слова якої наводить пресслужба КМДА в четвер.

За її словами, співфінансування відбуватиметься в рамках міської цільової програми "Підтримка киян - Захисників і Захисниць України" на 2023-2025 роки.

Вона додала, що наразі порядок реалізації розробляється. З ним можна буде ознайомитися на "Порталі Захисників і Захисниць".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на цивiльному підприємстві через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові - мер

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Харків під атакою ворожих БпЛА - мер

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА