Інтерфакс-Україна
15:27 21.11.2024

Удар новою ракетою з характеристиками МБР доводить, що Росія не прагне миру - МЗС

1 хв читати
Удар новою ракетою з характеристиками МБР доводить, що Росія не прагне миру - МЗС
Фото: МЗС України

Російський удар по Україні новою ракетою, яка мала всі льотно-технічні характеристики міжконтинентальної балістичної ракети (МБР), доводить, що Росія не прагне до миру, заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий.

"Ми чекаємо на висновки експертів, щоб визначити точний тип нової ракети, яку Росія випустила по Україні сьогодні вранці, яка мала всі льотно-технічні характеристики МБР. Сам удар доводить: Росія не прагне миру. Навпаки, вона докладає всіх зусиль для розширення війни", - написав Тихий у соцмережі Х.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

Доставка підручників до шкіл майже завершена

Київрада розгляне збільшення допомоги військовим – Кличко

Сили оборони уразили вночі ГПЗ та диспетчерську станцію в Волгоградській області РФ

Окупанти використали касетні боєприпаси, щоб вдарити по селищу Львівка неподалік Краматорська, - 11 армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА