Інтерфакс-Україна
18:43 21.11.2024

Зеленський подякував США за впровадження нових санкцій проти РФ

1 хв читати
Зеленський подякував США за впровадження нових санкцій проти РФ

Президент України Володимир Зеленський подякував президенту США Джо Байдену за впроваджений пакет санкцій, націлених проти економіки та військового бюджету РФ.

"Я вдячний Байдену і його адміністрації за сьогоднішній потужний пакет фінансових і банківських санкцій, спрямованих проти економіки і військового бюджету Росії. Націлившись на Газпромбанк, один із найбільших банків Росії, а також на його шість дочірніх компаній і понад 50 інших фінансових установ, США завдають значного удару по військовій машині Путіна та ще більше ізолюють його криваву, корумповану економіку від світового ринку", - написав Зеленський у соцмережі Х у четвер.

Президент наголосив, що це відбувається в критичний момент, коли РФ використовує "ракетне брязкання зброєю у відчайдушній спробі знищити те, що залишилося від міжнародного права". Зеленський наголосив, що агресор має заплатити повну вартість цієї війни.

"Ми глибоко вдячні за лідерство Америки в захисті свободи та за непохитну двопартійну підтримку Конгресу, який продовжує відстоювати сильні та рішучі санкції. Разом ми маємо послабити тиранію та зміцнити глобальну безпеку", - підсумував глава Української держави.

Як повідомлялося, міністерство фінансів США занесло до санкційного списку понад 50 російських банків, включно з Газпромбанком, банком "ДОМ.РФ", БКС Банком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 103 ворожі атаки - Генштаб

Президент Єврокомісії: лідери ЄС обговорювали фінансування України саме з основою іммобілізованих росактивів

Кошта: лідери ЄС досягли трьох важливих домовленостей щодо України

Зеленський: Сильні економічні та далекобійні санкції - це ключ до закінчення цієї війни

Лідери ЄС засудили підтримку РФ третіми країнами – заява до висновків саміту ЄС

Лідери ЄС вітають ухвалення 19-го пакету санкцій для РФ – заява до висновків саміту ЄС

ЄС засудив атаки РФ на енергетичний сектор України – заява до висновків саміту ЄС

ЄС знову не зміг ухвалити рішення щодо відкриття переговорних кластерів з Україною

ЄС заявляє про необхідність активізувати зусилля з військової підтримки України – заяві до висновків саміту ЄС

ЄС продовжить мирні зусилля, зокрема через Коаліцію охочих – заява до висновків саміту ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА