19:51 21.11.2024

Авіабомбами поранено в четвер шестеро осіб у Костянтинівці

1 хв читати
Авіабомбами поранено в четвер шестеро осіб у Костянтинівці
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Унаслідок ударів по Костянтинівці були поранені в четвер 6 осіб, повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

"Сьогодні ввечері росіяни скинули на місто дві керовані авіабомби. Поранення різної тяжкості отримали шестеро людей від 60 до 85 років. Усі поранені отримують необхідну медичну допомогу, одна людина перебуває у важкому стані", - написав Філашкін у телеграмі.

Пошкоджено 11 багатоповерхівок, інфраструктурний об'єкт, нежитлову будівлю, газопровід і лінію електропередач.

"Костянтинівка, як і вся Донецька область, зараз небезпечна для життя. Закликаю всіх: бережіть себе! Евакуюйтеся!", - додав начальник ОВА.

 

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україну повернули тіла 757 загиблих захисників - Координаційний штаб

МЗС України щодо ультиматуму РФ до НАТО: Повна нісенітниця

Зеленський відзначив нагородами працівників Служби зовнішньої розвідки

СБУ на Львівщині викрила адміністраторів Viber-каналів, які перешкоджали мобілізації

Колишнє командування 155 ОМБР ім. Анни Київської включало до списків на навчання у Франції ухилянтів - ДБР

Розпочато бета-тестування з отримання через портал "Дія" статусів для ветеранів

Стефанчук вітає резолюцію парламенту Люксембургу про порушення прав людини під час окупації Криму

ОСУВ "Хортиця": Задум РФ оточити Покровськ далекий від реалізації, але вони дуже стараються

Апеляційний суд відмовився виправдати російського командира, який наказував стріляти по авто з цивільними біля Харкова - прокуратура

В очікуванні конкретних дій Трампа глави МЗС ЄС обговорять подальшу всебічну підтримку Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА