Інтерфакс-Україна
07:47 22.11.2024

Окупанти за добу обстріляли 10 населених пунктів Запорізької області

1 хв читати
Окупанти за добу обстріляли 10 населених пунктів Запорізької області

У Запорізькій області під обстрілом армії РФ, зокрема під ударами БПЛА, опинилися 10 населених пунктів, є руйнування житлових будинків та інфраструктури, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров у п'ятницю вранці.

У своєму телеграм-каналі він написав: "Протягом доби окупанти завдали 172 удари по 10 населених пунктах Запорізької області".

Як уточнив Федоров, 68 БПЛА різної модифікації атакували Лобкове, Гуляйполе, Щербаки, Новоандріївку, Новоданилівку, Малу Токмачку, Білогір'я, Малинівку, Ольгівське і Новодарівку. 7 обстрілів із РСЗВ накрили Новоданилівку, Новоандріївку і Малу Токмачку. 97 артобстрілів завдано по території Лобкового, Гуляйполя, Щербаків, Новоандріївки, Новоданилівки, Малої Токмачки, Білогір'я, Малинівки, Ольгівського та Новодарівки.

"Надійшло 4 повідомлення про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури. Мирні жителі не постраждали", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ОСТАННЄ

Держпремією ім.Довженка нагороджений творчий колектив за створення фільму "Медовий місяць"

Президент надав ДП "Національний центр Олександра Довженка" статус національного

Генштаб: У Куп’янську три трубопроводи з чотирьох вже пошкоджені, вихід з четвертого - під контролем Сил оборони

Шістьох кіномитців нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня (посмертно)

Ворог гатить по Костянтинівці: щонайменше троє загиблих і шість поранених

В Україні буде по-осінньому тепло, короткочасні дощі - лише на крайньому заході

У Польщі оголосили про початок операції НАТО "Східний вартовий"

ГА ООН схвалила декларацію про врегулювання питання створення двох держав між Ізраїлем та Палестиною

Безпілотники СБУ в порту Приморськ уразили два танкери "тіньового флоту" РФ – ЗМІ

На НВМК відбулося перше поховання упізнаного Захисника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА