Інтерфакс-Україна
11:14 23.11.2024

Польські фермери почали акцію протесту біля ПП "Медика-Шегині"

1 хв читати

Польські фермери не пропускають вантажівки з України в пункті пропуску "Медика-Шегині", пише RMF24.

"Вантажівки, які прямують із Польщі в Україну, пропускатимуть по одній на годину. Легкові автомобілі, автобуси, транспорт із гуманітарною допомогою та військові колони проїжджають без проблем в обох напрямках", - зазначає видання.

За інформацією організаторів, фермери протестують із двох причин. Перша - невиконання вимоги щодо збереження рівня сільськогосподарського податку у 2024 році на рівні 2023 року. Друга причина протесту - занепокоєння, пов'язане з підписанням Європейським Союзом угоди про вільну торгівлю з південноамериканськими країнами МЕРКОСУР.

Аграрії також заявили, що якщо домовленостей не буде досягнуто, вони мають намір протестувати до кінця року цілодобово.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

Внаслідок обстрілу в Одесі поранено працівницю "Укрзалізниці" та пошкоджено пост на станції

Порошенко передав бригадам 100 дронів-камікадзе "Блискавка"

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА