Інтерфакс-Україна
14:44 23.11.2024

Умєров і Науседа обговорили співпрацю у сфері безпеки

1 хв читати

Міністр оборони України Рустем Умєров і президент Литовської Республіки Гітанас Науседа у Вільнюсі обговорили посилення обороноздатності України, зокрема посилення української оборонної промисловості, повідомила пресслужба Міноборони.

"Під час розмови у Вільнюсі з президентом Литовської Республіки Гітанасом Науседою обговорили пріоритети співпраці на 2025 рік. Зокрема, посилення обороноздатності України та підтримку наших воїнів. Ще одним ключовим питанням стало посилення української оборонної промисловості", - наводить пресслужба висловлювання Умєрова в суботу.

Умєров наголосив, що "сучасні виклики потребують нових підходів, і Литва є нашим важливим партнером у цьому напрямі".

"Дякую президенту Науседі та литовському народу за справжнє лідерство у вирішенні безпекових питань на європейському рівні", - підсумував міністр оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан чинить злочин проти Угорщини та закарпатських угорців, блокуючи вступ України до ЄС – Сибіга

Перемовини України, США та РФ в Абу-Дабі завершилися – речниця секретаря РНБО

Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко

Клименко: внаслідок російських атак постраждали близько 40 осіб, пошкоджено понад 170 об’єктів

"Червона" лінія метро в Києві відновила роботу в звичайному режимі

У більшість областей йде потепління, але ожеледь і налипання снігу можуть ускладнити роботу підприємств та транспорту

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА